جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

برخی از افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی دارند ترجیح می دهند پس از جراحی فرم بینی آنها به شکل کاملا طبیعی باشد و کسی متوجه جراحی زیبایی بینی آنها نشود. اما برای رسیدن به پاسخ این سوال که بینی طبیعی چه خصوصیاتی دارد و به چه بینی طبیعی گفته می شود، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ایجاد یک هارمونی مناسب میان بینی و بقیه اجزای صورت در گرو شناخت و در نظر گرفتن معیارهای زیبا شناسی از سوی پزشک جراح می باشد. هر عاملی که موجب شود تا این تناسب برهم بریزد، زیبایی صورت تحت الشعاع قرار می گیرد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر محسن اسدی فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران با شماره های
22617680- 09199110344 تماس بگیرید یا برای ارتباط با دکتر به صفحه اینستاگرام دکتر محسن اسدی مراجعه کنید .

بینی طبیعی چه ویژگی هایی دارد؟

بینی های طبیعی بر خلاف مدل های دیگر که در زمان های خاصی در میان افراد رواج بیشتری پیدا می کند، تا ابد برای افراد محبوب می باشند. در جراحی بینی طبیعی پزشک جراح پلاستیک خوب در تهران سعی می کند تا نواقص و مشکلات بینی بیمار را بهبود بخشد و بافت های بینی را تقویت کند تا جایی که در تنفس افراد خللی وارد نشود.

در جراحی بینی طبیعی بر خلف مدل های دیگر عمل جراحی بینی، دستکاری زیادی توسط جراح روی بینی انجام نمی شود و فقط اشکالات و ایرادات بینی اصلاح می شود. این ایرادات شامل قوز روی بینی، افتادگی بینی، پهنای زیاد و کم و زیاد بودن اتفاع بینی می باشد. در جراحی بینی طبیعی پزشک جراح با در نظر گرفتن مابقی اجزای صورت تغییرات لازم را در حین جراحی روی بینی اعمال می کند. در جراحی بینی طبیعی معمولا نوک بینی سربالا نمی شود و انحنای بسیار کمی روی بینی ایجاد می شود.

تفاوت جراحی بینی طبیعی و فانتزی

بینی در مدل های فانتزی معمولا نسبت به بینی های طبیعی کوچکتر می شود. همچنین زاویه نوک بینی با لب بیشتر می شود. در جراحی بینی های فانتزی دستکاری بیشتری روی بینی انجام می شود و در برخی از موارد این کوچک تر شدن بینی می تواند مشکلات تنفسی را برای بیمار به همراه داشته باشد. اما در بینی های طبیعی نوک بینی اصلا سر بالا نیست و قوس بسیار کمی به بینی داده می شود.

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی برای چه افرادی مناسب است؟

  • افرادی که دارای نقص های مادرزادی در بینی خود هستند.
  • افرادی که تمایل دارند کسی متوجه جراحی بینی در آنها نشود.
  • افرادی که صرفا بدنبال بهبود عملکرد تنفسی خود هستند.

نقش جراح در نتیجه عمل بینی طبیعی

برای داشتن یک نتیجه طبیعی از جراحی زیبایی بینی بهتر است قبل از هر اقدامی به صورت دقیق و به طور کامل تمام نیازها و خواسته های خود را از نتیجه جراحی با یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود در میان گذاشته و از او بخواهید تا برای شما توضیح دهد این خواسته های شما تا چه اندازه قابل انجام می باشد. باید به این نکته توجه داشته باشید تمام انتظارات شما از نتیجه جراحی ممکن است به طور کامل انجام نشود شاید ساختار بینی شما به گونه ای باشد که این امکان را به جراح ندهد.

راه های ارتباطی با دکتر محسن اسدی:

  • آدرس مطب: بلوار كاوه، پايين تر از اتوبان صدر، نبش كوچه مطلبی نژاد، پلاك 21
  • شماره های تماس: (021) 22617680- (0919) 9110344
  • پست الکترونیکی:info@drmohsenasadi.com

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر محسن اسدی

فوق تخصص جراحی پلاستیك، ترمیمی و زیبایی و عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران. دکتر اسدی در سال 1390 با رتبه چهارم کشوری موفق به اخذ مدرک بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک -ترمیمی و زیبایی شد. وی  از سال 2016 عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی بین الملل آمریکا (ISAPS) است.

ارسال دیدگاه

2 × دو =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با مطب دکتر اسدی