لاغری با لیپوماتیک

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

لاغری با لیپوماتیک

یکی از معضلات بسیار بزرگ در زندگی ماشینی امروز ، مسئله چاقی و اضافه وزن می باشد. به دلیل تغییر سبک زندگی و پشت میز نشینی بسیاری از افراد با معضل چاقی موضعی در ناحیه شکم و پهلو رو به رو هستند.

این چربی ها معمولا ماندگار هستند و با انجام ورزش ها ورژیم های طولانی و سخت از بین نمی روند. در این شرایط تنها گزینه باقی مانده عمل جراحی می باشد که موثرترین آن، عمل لیپوماتیک می باشد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر محسن اسدی فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران با شماره های
22617680- 09199110344 تماس بگیرید یا برای ارتباط با دکتر به صفحه اینستاگرام دکتر محسن اسدی مراجعه کنید .

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

ليپوماتیک چه با بیهوشی عمومی و چه با بیحسی موضعی حتما باید در اتاق عمل بیمارستان و یا مراکز جراحی مجاز صورت پذیرد و به هیچ عنوان داخل مطب نباید انجام شود. در این روش از طریق سوراخ های کوچک سه تا پنج میلی متری، یک لوله باریک فلزی بنام کانول وارد شده و با حرکات نوسانی و چرخشی باعث تجزیه بافت چربی و سهولت در خارج کردن آن می شود.

لازم به ذکر است که لیپوماتیک یکی از زیر مجموعه های لیپوساکشن می باشد و اصول کلی آن تجزیه و خارج کردن چربی می باشد با این تفاوت که ممکن است باعث تسریع در روند خارج کردن چربی شود.

مزایای عمل لیپوماتیک

  • سرعت انجام جراحی نسبت به روش های دیگر بالاتر است.
  • درد،کبودی و خونریزی های پس از جراحی بسیار جزئی می باشد.
  • دوره نقاهت نسبتا کوتاه و روند بهبودی معمولا سریع است.

لیپوماتیک نواحی مختلف بدن  

شاید این سوال برای شما هم مطرح شده باشد که لیپوماتیک برای کدام یک از قسمت های بدن انجام می شود؟

شکم، پهلوها، ران ها، بازوها و باسن، غبغب، ساق پا، زانوها ، ناحیه پشت تنه و تقریبا اکثر نواحی بدن مناطق مناسبی برای تخلیه چربی از طریق لیپوماتیک در آقایان و خانم ها می باشد و در آقایان به طور خاص برای اصلاح عارضه ژنیکوماستی، می توان چربی های اضافی در سینه ها را از این طریق کاهش داد. همچنین در افرادی دارای غبغب هستند، لیپوماتیک یک اقدام بسیار موثر می باشد.

از آنجایی که به چربی های خارج شده از این طریق آسیبی وارد نمی شود می توان از آنها برای انتقال به نواحی که دارای حجم بسیار کمی از چربی می باشند مانند سینه خانم ها، صورت، پشت دست ها ، باسن ، ساق پا و … استفاده شود. بنابراین می توان گفت لیپوماتیک روشی نوین در کاهش سایز می باشد نه کاهش وزن.

لاغری با لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک

چه کسانی کاندیدای مناسب برای عمل لیپوماتیک می باشند؟

لاغری با لیپوماتیک نیز همانند دیگر روش های درمان چاقی موضعی نیز برای همه افراد مناسب نمی باشد. افراد با وزن مناسب و ایده آل که از تجمع چربی به صورت موضعی و محدود رنج می برند که به ورزش و رژیم غذایی مقاوم است، کاندید مناسب لیپوماتیک می باشند.

بهترین جراح لیپوماتیک

دریافت بهترین نتیجه از عمل لیپوماتیک زمانی حاصل می شود که شما صرفا با یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با تجربه و با مهارت در حوزه انواع جراحی های زیبایی توسط پیشرفته ترین دستگاه های روز جهان مشاوره های لازم را داشته باشید.

جهت هرگونه مشاوره و بهره مندی از تکنیک های تخصصی در خصوص لاغری با لیپوماتیک و جراحی زیبایی شکم و سایر انواع جراحی زیبایی با دکتر محسن اسدی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی با شماره های (021) 22617680 و (0919) 9110344 تماس حاصل فرمائید.

برخی از خدمات دکتر محسن اسدی:

جراحی ابدومینوپلاستی یا تامی تاک

رسیدن به سایز ایده آل با پیکرتراشی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پاسخ

14 + 4 =

Call Now Buttonتماس با دکتر اسدی