خوش فرم کردن سینه با لیفت

لیفت سینه

لیفت سینه چه تاثیری در خوش فرم شدن سینه ها دارد؟

چه افرادی می توانند لیفت سینه انجام دهند؟

در این مقاله به بررسی لیفت سینه و نتایج حاصل از آن می پردازیم. با ادامه مطلب همراه باشید.

عوامل موثر در افتادگی سینه ها

عوامل مختلفی می توانند باعث افتادگی و شل شدن سینه ها شوند. از جمله عوامل شایعی که می توانند باعث افتادگی سینه ها شوند عبارتند از:

 • افزایش سن

استحکام و قدرت ارتجاعی پوست با افزایش سن؛ کاهش پیدا می کند. به دنبال این امر پوست حالت شل و افتاده به خود می گیرد. اگر فرد دارای سینه های کوچکی باشد؛ این افتادگی و دفورمیتی کمتر مورد توجه قرار می گیرد و بالعکس اگر فرد دارای سینه های بزرگی باشد، افتادگی و شل شدگی سینه ها قابل توجه تر می باشد.

 • بارداری و شیردهی

ممکن است سینه های فرد تحت تاثیر تغییرات دوران بارداری و همچنین دوران شیردهی، کوچکتر شود و یا حالت افتاده به خود بگیرد.

لیفت سینه

لیفت سینه

 • کاهش وزن شدید

اگر دچار اضافه وزن می باشید و قصد کاهش وزن دارید؛ بهتر است بعد از رسیدن به وزن ایده آل خود اقدام به لیفت سینه نمایید. زیرا کاهش وزن بیش از اندازه باعث ایجاد تاثیرات نامطلوب در نتایج حاصل از عمل لیفت سینه می شود.

 • نوسانات هورمونی
 • عوامل ژنتیکی
 • افتادگی به دلیل سنگینی و بزرگی سینه ها و …

کاربرد های لیفت سینه

عمل لیفت سینه علاوه بر بالا بردن سینه ها و ایجاد ظاهری مطلوب در آن ها، مزایای زیر را نیز به همراه دارد:

 • بالا بردن نوک سینه ها
 • کمتر کردن وسعت هاله ی سینه
 • تغییر شکل سینه از حالت افتاده به حالت گرد
 • قرینه ساختن سینه ها و…

دکتر محسن اسدی فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران می باشند. شما عزیزان به منظور مشاوره برای جراحی زیبایی بینی می توانید از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره های تماس:
صفحه اینستاگرام دکتر محسن اسدی

موارد منع لیفت سینه

لیفت سینه معمولا تاثیری در قدرت شیردهی خانم ها ندارد، ولی اگر فرد قبل از بارداری اقدام به لیفت سینه نماید، نتیجه ی مطلوب و رضایت بخشی را به دست نخواهد آورد.

 • توصیه می شود بلافاصله بعد از لیفت سینه، بیمار باردار نشود.

توصیه ی ما به بانوانی که قصد بارداری دارند این است که؛ عمل لیفت سینه یا همان ماستوپکسی را به بعد از بارداری و دوران شیردهی خود موکول کنند تا نتایج رضایت بخش و قابل قبول تری را کسب نمایند.

لیفت سینه بعد از بارداری و شیردهی

همانطور که در مطالب فوق بیان شد؛ ماستوپکسی یا همان لیفت سینه، باعث رفع افتادگی سینه ها و ایجاد فرم زیباتر در آن ها می شود.

شاید تا به حال فردی را دیده باشید که اظهار می کند بعد از دوران بارداری یا شیردهی دچار افتادگی و شل شدن پوست در ناحیه ی پستان های خود شده است. با مشخص شدن علت افتادگی سینه بعد از بارداری، راهکارهای مختلفی برای اصلاح فرم و زیباتر شدن سینه ها استفاده می شود.

نتایج حاصل از لیفت صورت

نتایج حاصل از لیفت صورت

به مثال های زیر توجه کنید:

 • اگر افتادگی سینه ها به دلیل وجود پوست اضافه و یا شل شدن بافت پوست باشد، جراح فوق تخصص از لیفت سینه برای اصلاح فرم و رفع حالت افتادگی سینه ها استفاده می نماید.
 • حال اگر شل شدگی و افتادگی سینه ها به دلیل کاهش حجم و سایز غدد شیری پستان بعد از شیردهی باشد؛ جراحی پروتز سینه گزینه ی مناسبی برای ایجاد سایز و فرم مطلوب سینه ها می باشد.

حال فردی را در نظر بگیرید که علاوه بر کاهش سایز غدد شیری، دچار افتادگی و شل شدگی پوست نیز شده باشد. در این حالت فوق تخصص جراحی پلاستیک، انجام همزمان لیفت سینه و پروتز سینه را به منظور رفع افتادگی سینه و افزایش حجم آن، مناسب می داند.

به منظور مشاهده نمونه کارهای لیفت سینه دکتر محسن اسدی اینجا را کلیک نمایید.

هزينه ی عمل ليفت سينه

برای تعیین هزینه لیفت سینه، معاینه دقیق بالینی توسط جراح فوق تخصص پلاستیک لازم است تا مشخص شود مشکل بیمار صرفا با عمل لیفت سینه برطرف می شود ویا نیاز به پروتز به تنهایی دارد و یا نیاز به عمل همزمان لیفت و پروتز( ماستوپکسی – پروتز) دارد.

کلام آخر

با خواندن مطالب فوق به مزایای لیفت سینه پی برده اید. به خاطر داشته باشید عمل لیفت سینه نیاز به دقت و مهارت بالای جراح دارد. زیرا انجام غیراصولی و ناشیانه ی لیفت سینه نه تنها منجر به از بین رفتن عیوب ظاهری سینه ها نمی شود بلکه ممکن است بر شدت آن ها نیز بیافزاید.

پاسخ

یک × 5 =

Call Now Button