اگر بینی استخوانی دارید اینجا را بخوانید!!!

جراحی بینی استخوانی

چه افرادی کاندید جراحی بینی استخوانی می باشند؟

نتایج حاصل از جراحی بینی استخوانی چیست؟

همانطور که در مقاله ی جراحی زیبایی بینی بیان شد؛ علاوه بر ویژگی های متفاوت بینی های گوشتی و استخوانی، نحوه ی جراحی این نوع بینی ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد.

در ادامه ی مطلب به بیان ویژگی های بارز بینی های استخوانی و نحوه ی جراحی آن می پردازیم.

ویژگی بینی های استخوانی

از جمله ویژگی های آشکار بینی های استخوانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضخامت کم پوست
  • بافت غضروفی زیاد
  • اسکلت مستحکم
  • قوز یا برجستگی در پشت بینی

معمولا افرادی که دارای ویژگی های فوق الذکر می باشند، بیشتر به دلیل برداشتن برجستگی و قوز بینی اقدام به عمل جراحی می نمایند.

در این میان، افرادی نیز وجود دارند که بنا به دلایلی مانند: تنگی نفس به علت انحراف تیغه ی بینی و… تصمیم به انجام جراحی بینی استخوانی می گیرند.

دکتر محسن اسدی فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران می باشند. شما عزیزان به منظور مشاوره برای جراحی بینی استخوانی می توانید از طریق زیر اقدام نمایید:
شماره های تماس:
صفحه اینستاگرام دکتر محسن اسدی

تفاوت بینی های استخوانی و گوشتی

معمولا افرادی که بینی های استخوانی دارند کاندید مناسب تری برای جراحی زیبایی بینی می باشند. با این حال با ابداع روش های نوین می توان نتایج قابل قبول و رضایت بخشی از عمل بینی های گوشتی به دست آورد.

  • به خاطر داشته باشید میزان تغییر چهره ی فرد بعد از جراحی بینی استخوانی نسبت به جراحی بینی گوشتی، بیشتر می باشد.

نحوه جراحی بینی استخوانی

در عمل بینی استخوانی، جراح فضای مناسب تری برای اعمال تغییرات مورد نیاز در دست دارد. بنابراین با دستکاری های مناسب می تواند فرم بینی را به بهترین نحو ممکن تغییر دهد.

  • در عمل بینی استخوانی، قوز استخوانی یا قوز غضروفی بینی، توسط جراح تراشیده و برطرف می شود.
  • وجود اسکلت بینی مستحکم و بافت غضروفی کافی در بینی های استخوانی امتیاز مناسبی برای جراحی بینی فانتزی می باشد.
نمونه کار جراحی بینی دکتر محسن اسدی

نمونه کار جراحی بینی دکتر محسن اسدی

جراحی بینی استخوانی عکس

دیدن نمونه کارهای جراحی بینی استخوانی به فرد این فرصت را می دهد تا تصویر سازی مناسبی از نتایج حاصل از این جراحی پیدا کند.

لازم به ذکر است میزان تغییرات هر فرد بعد از جراحی بینی، بسته به نوع بینی فرد، شرایط جسمانی (بیماری های زمینه ای و…)، نوع جراحی (جراحی بسته یا جراحی باز)، عوارض موجود (مانند انحراف تیغه بینی، شکستگی و…)، سلیقه ی فرد و سایر پارامترهای موثر، متفاوت می باشد.

  • معمولا جراح بینی بعد از انجام بررسی های مورد نیاز در طی جلسات مشاوره، شما را از میزان تغییرات احتمالی بعد از عمل مطلع می سازد.

در این قسمت می توانید نمونه ای از جراحی بینی استخوانی توسط دکتر محسن اسدی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را مشاهده کنید.

نمونه کار جراحی بینی دکتر محسن اسدی

نمونه کار جراحی بینی دکتر محسن اسدی

برای مشاهده ی نمونه کارهای بیشتر به گالری تصاویر مراجعه نمایید.

چکیده مطلب

جراحی بینی استخوانی جزء شایع ترین جراحی های زیبایی در سطح جهان می باشد. انجام این جراحی نیاز به تخصص و تبحر بالای فوق تخصص جراحی پلاستیک دارد. زیرا در غیر این صورت نه تنها عیوب ظاهری بینی برطرف نمی شود بلکه ممکن است فرد علاوه بر نداشتن رضایت از نتیجه ی عمل جراحی خود، دچار عوارض متعدد دیگری، نیز بشود.

به خاطر داشته باشید بهترین مشاور برای انجام این عمل زیبایی، جراح شما می باشد. بنابراین به او اعتماد کنید و از انتظارات نامعقول و بی منطق دوری نمایید تا از نتایج حاصل از جراحی خود نهایت لذت را ببرید.

پاسخ

هجده + 13 =

Call Now Button